df
  • Magyar

Rajzpályázat

Rajzpályázat diákoknak és felnőtteknek

A földRajz című időszaki kiállításához kapcsolódóan a Magyar Földrajzi Múzeum rajzpályázatot hirdet.

Téma: „Ahogy én látom…”
Olyan alkotásokat várunk, melyek az Érdi járásban (Érd, Diósd, Százhalombatta, Törökbálint, Tárnok, Pusztazámor, Sóskút) található egy-egy tájat, településrészletet vagy épületet ábrázolnak.
Pályázati szabályok:
Egy pályázó maximum 2 rajzot adhat be.
A rajzok mérete A/3-as legyen.
A rajzok kizárólag (színes) ceruza, tus vagy tollrajzok lehetnek.

A díjazás 3 korosztályban történik:
• 10-14 év
• 15-18 év
• felnőtt

A pályaművek beküldési határideje: 2020. május 31.,
A legszebb pályaműveket közzétesszük a múzeum Facebook oldalán, melyekre bárki szavazhat június 15-től június 27-éig.
A rajzokat postai úton vagy személyesen az alábbi címre kérnénk: 2030 Érd, Budai út 4. A rajzok hátára kérjük, írják rá a készítő nevét, életkorát, elérhetőségét (telefon, vagy e-mail cím) illetve a kép címét.
Eredményhirdetés és a legszebb alkotásokból készült kiállítás megnyitója: 2020. június 27. 17:00, a Magyar Földrajzi Múzeum Múzeumok Éjszakája rendezvényén.