„Közösségi Jó Gyakorlat Intézménye” elismerő cím 😀
A múzeumi világnapon vehette át a Magyar Földrajzi Múzeum a „Közösségi Jó Gyakorlat Intézménye” elismerő címet. Erre a kitüntetésre olyan szervezetek pályázhattak, amelyek példaértékű, a közösségi szempontokat mintaszerűen érvényesítő programokat valósítanak meg. Intézményünk a magángyűjtőket megszólító és összefogó projektjével érdemelte ki ezt a rangos elismerést. Az ünnepélyes díjátadót a Közösségek Hete programsorozat részeként, a „Szakmázzunk Közösen!” elnevezésű szakmai napon rendezték meg az MNMKK Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban.
Köszönjük!





